SHENGZHOU NAFENG MACHINERY Co. Ltd, 10 yılı aşkın bir süredir tekstil makineleri geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır. “Önce Kalite, Üstün Müşteri” konseptiyle, tüm müşterilerimize eksiksiz ve mükemmel satış sonrası hizmet sunacağımıza söz veriyoruz.

Eksiksiz tesisler ve mükemmel teknisyen desteği ile fantezi büküm konusunda kalitesini kanıtlamış ve piyasada yer edinmiştir.

Qingdao Huazun Machinery Co., Ltd. 2000 yılında kurulmuştur. Su jetli tezgahların, hava jetli tezgahların ve cam elyaf dokuma tezgahlarının araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satışında uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

Şirket eksiksiz bir kalite yönetim sistemi kurmuştur ve art arda ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 ve diğer kalite sistem sertifikalarını almıştır; gelişmiş işleme merkezleri, üç koordinatlı ölçüm cihazları, rulman ısıtma montaj ekipmanı, püskürtme ekipmanı, montaj hatları vb. , güçlü teknik gücü işleme Güçlü yetenek; güçlü araştırma ve geliştirme gücü, yüksek araştırma ve geliştirme yatırımı, düzinelerce patentli teknoloji biriktirmiştir, böylece şirket temel teknolojiye sahiptir; kullanıcılara teknik destek sağlayan mükemmel satış ve servis ekibi kullanıcıları endişelerden kurtarın.

Zhejiang Xijie Metal Technology Co., Ltd., 1988 yılında kurulmuştur. Fabrika, 20 dönümden fazla bir alanı kaplar ve 20.000 metrekareden fazla bir inşaat alanıyla Çin’deki en büyük iki üretim üssünden biridir. Şirketin “Xijie” markalı alüminyum makara başları, mükemmel kalitesi ve üstün hizmetiyle, yurt içinde yüksek bir pazar payına sahiptir ve Almanya, Polonya, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Mısır, Hindistan, Vietnam, Endonezya, Sri Lanka, Rusya gibi 30’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Şirket, birkaç yıldır yerel bir üstün işletme ve büyük ölçekli bir işletme olarak değerlendirilmiştir.

Şirket, onlarca yıldır “teknolojiye dayalı, dürüstlük-odaklı, öncü ve yenilikçi” ruhuyla hareket etmektedir. Sürekli olarak ürün kalitesini artırmak, ürün özelliklerini zenginleştirmek ve binlerce müşteriye tam bir çözüm sunmak için yüzer örgü ve dokuma müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket, ileri üretim ekipmanları, uzman teknik personel ve zengin endüstriyel deneyim sayesinde, yüksek çekme dayanımı, düzgün dinamik dengesi, kırılma ve deformasyon olmaması, dayanıklılık gibi avantajlara sahip olan ürünler yaratmıştır.

1990’da, XINDA’nın CEO’su aslen kumaş satıcısıydı, daha sonra kumaş üreticisi oldu. Satın alınan kumaşlarda istikrarsız kalite sorunları ve örgü makinelerini kullanırken mevcut olan sınırlı kumaş desenleriyle karşılaştıktan sonra, nihayet kullanıcının boyuna göre inşa edilen ergonomik, ayakta yuvarlak örgü makineleri üretmeye karar verdi; kullanıcının gerçek ihtiyaçlarına uygun ve müşterinin istediği her türlü kalıbı yapabilen.

Şans eseri, bu sektör hakkında bilgi sahibi olan Alman kökenli profesyonel bir teknisyenle tanıştı. İşte XINDA Knitting Machine Co., Ltd 1997’de böyle başladı. Şu anda Tayvan, Japonya ve Almanya’dan kaliteli ve gelişmiş malzemeler kullanan silindirler, kamlar ve komple makinelerden oluşan bir montaj hattından oluşan yetenekli bir üretim hattımızla övünüyoruz.

Size güvenilir ve özelleştirilmiş örgü makineleri sağlama konusunda endüstri uzmanıyız; makine kalitesini kaynağından kontrol ederek ekipmanı kendimiz geliştiriyor ve üretiyoruz.

Scroll to Top